Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > W Nysie szykują się spore zmiany

W Nysie szykują się spore zmiany

fot. archiwum

Po spadku siatkarzy z Nysy do II ligi szykują się spore zmiany w klubie. Żadne oficjalne decyzje jeszcze nie zapadły, ale na spotkaniu, w którym uczestniczyli przedstawiciele miasta, powiatu, uczelni PWSZ i grupy nyskich przedsiębiorców zapadły wstępne ustalenia.

Jak się dowiedziała się Nowa Trybuna Opolska, ze struktur AZS-u PWSZ zostanie wydzielona autonomiczna sekcja siatkówki, która pokieruje zespołem w II lidze. W najbliższym czasie ma też dojść do zmian w zarządzie, a w ich efekcie z "pracą" pożegnają się wiceprezes Zbigniew Szlempo i dyrektor klubu Zbigniew Jankowski . W ich miejsce mają wejść Feliks Kamienik (miasto) i Mirosław Aranowicz (powiat) oraz reprezentant biznesu. Poza tym powołane zostanie stowarzyszenie, które będzie wspomagało klub finansowo.

Pierwszym trenerem zespołu będzie Roman Palacz, a jego asystentem Marcin Dykta . Do klubu ma wrócić także twórca największych sukcesów Stali Andrzej Kaczmarek , który według założeń będzie trenerem koordynatorem i kierownikiem sekcji. To jednak na razie przymiarki, a oficjalne zmiany ma zatwierdzić walne zebranie AZS-u PWSZ, które zaplanowano na 9. lipca.

* Marcin Sabat (Nowa Trybuna Opolska)
* więcej w Nowej Trybunie Opolskiejźródło: nto.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved