Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Jacek Wiśniewski poprowadzi Błękitnych Ropczyce

Jacek Wiśniewski poprowadzi Błękitnych Ropczyce

fot. archiwum

Jacek Wiśniewski będzie w najbliższym sezonie trenował siatkarzy Błękitnych Ropczyce. Klub i trener doszli już do porozumienia i lada dzień zostanie podpisana umowa. - Mieliśmy ostatnio sporo nerwów w związku z brakiem trenera. Na szczęście udało się.

To trener z wyższej półki, pełen profesjonalizm – mówi Wojciech Baszak , prezes Błękitnych o nowym trenerze drużyny z Ropczyc.  – Naszym celem jest utrzymanie się w lidze, ale trener Wiśniewski mierzy wyżej i to mi się podoba .

Jacek Wiśniewski w przeszłości prowadził Stali Mielec w Lidze Siatkówki Kobiet, jako asystent i jako pierwszy trener (2005/06 i 2006/07).

Trener Wiśniewski nie jest jedynym, który w ostatnich dniach doszedł do porozumienia z Błękitnymi. Umowę na grę w drużynie podpisał Michał Gontarz z Czarnych Oleszyce. Nie wiadomo czy w szeregach ropczyczan zobaczymy Tomasza Kamudę . Były zawodnik m.in. Resovii będzie asystentem trenera siatkarek Stali Mielec, Rafała Prusa i może mu to poważnie kolidować z grą w Ropczycach. – Jesteśmy umówieni na rozmowę z Tomkiem, po niej wszystko się wyjaśni – dodał Baszak.*Autor tekstu: Łukasz Pado (nowiny24.pl)

źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved