Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Marek Mierzwiński trenerem AZS Poznań

Marek Mierzwiński trenerem AZS Poznań

fot. archiwum

W nowym sezonie szkoleniowcem drugoligowego AZS Poznań będzie Marek Mierzwiński. Zastąpi on na tym stanowisku Wojciecha Lalka, który objął funkcję trenera PTPS Piła. AZS Poznań w minionym sezonie spadł z I ligi.

Nowy szkoleniowiec wielkopolskiej ekipy w ostatnim sezonie pracował w Piaście Szczecin, który z powodu ogromnych kłopotów finansowych i braku pomocy ze strony miasta najprawdopodobniej zostanie rozwiązany.  – Taka jest decyzja władz miasta, ciężko mi to komentować. Bardzo bolesne jest jednak to, że jako powód braku pomocy, czy zmniejszonej pomocy podaje się brak sukcesu w postaci awansu. Ja tutaj życzyłbym wszystkim kibicom i wszystkim w Szczecinie, żeby jakikolwiek szczeciński klub do samego końca walczył o ekstraklasę. Jeżeli chodzi o mnie to ja się rozstałem z klubem za porozumieniem stron. Mam nadzieję, że prezes się ze mną rozlicz y -mówi Mierzwiński.

Marek Mierzwiński w zakończonym sezonie walczył wraz z Piastem o ekstraklasę z Budowlanymi Łódź i barażach ze Stalą Mielec. Teraz chce z AZS-em Poznań, który teraz przenosi się do pobliskiej Murowanej Gośliny wrócić do I ligi. – Przenoszę się do Wielkopolski. Tam spróbujemy zbudować taki zespół, żeby wejść do I ligi – nie ukrywa swoich aspiracji szkoleniowiec. Na temat składu swojej nowej drużyny do zakończenia sezonu transferowego trener Mierzwiński nie chciał się wypowiadać.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved