Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Kolejne osłabienia wenezuelskiej drużyny

Kolejne osłabienia wenezuelskiej drużyny

fot. archiwum

Smutek w obozie Wenezuelczyków wynika nie tylko z dwóch porażek w Tampere z Finami, ale także kontuzji, które nie omijają czołowych zawodników. Po ostatnich spotkaniach w Europie trener Alexander Gutierrez nie może skorzystać z usług Rodmana Valery

Jeszcze przed startem Ligi Światowej z kadry trenera Alexandra Gutierreza wypadli jej liderzy – Ernardo Gomez i Carlos Tejeda. Lista nieobecnych zwiększa się z kolejnym tygodniem, bowiem dołączył do nich podstawowy rozgrywający, Rodman Valera .

Rodman doznał urazu kolana i jego występy w kolejnych meczach stoją pod dużym znakiem zapytania – oznajmił Gutierrez, który już w spotkaniach z Finlandią z konieczności wystawił na rozegraniu Juana Carlosa Blanco Brak Rodmana to ogromna strata, ale Juan Carlos także prezentuje wysoką jakość. Przed nami jednak sporo pracy .

Jakby tego było mało, na problemy zdrowotne narzeka także środkowy ekipy wenezuelskiej, Ivan Marquez . – Jeszcze nie wiemy, czy u niego mamy do czynienia tylko ze zbiciem dużego palca w lewej stopie – dodał szkoleniowiec.

Przypomnijmy, że w tegorocznej edycji Ligi Światowej biało-czerwoni pokonali już dwukrotnie wenezuelski zespół. Kolejne dwie konfrontacje pomiędzy tymi drużynami odbędą się 3 (piątek) i 4 (sobota) lipca w Hali Ludowej we Wrocławi.

źródło: inf. własna, onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved