Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Bilety na Memoriał Wagnera w sprzedaży od jutra

Bilety na Memoriał Wagnera w sprzedaży od jutra

fot. archiwum

20 sierpnia o godz. 16.30 meczem Polska - Hiszpania w Nowej Hali w Łodzi rozpocznie się 7. Memoriał Huberta Wagnera.Po raz pierwszy w historii mecze Memoriału rozegrane zostaną poza Olsztynem i regionem warmińsko-mazurskim.

Różne względy o tym decydowały m.in. finansowe oraz troska o kibica – mówi dyrektor i pomysłodawca Memoriału Jerzy Mróz . – W Łodzi mamy piękną, nowoczesną halę na blisko 13 tysięcy miejsc. Jak dobrze można w niej oglądać siatkówkę, mogliśmy się przekonać w osattni weekend na Lidze Światowej. Łódź jest położona w centrum Polski, więc wszyscy sympatycy siatkówki mają taką samą drogę do pokonania, kibice z południa kraju nie muszą jechać daleko na północ. W dodatku hala "Urania" w Olsztynie może tylko pomieścić 3,5 tysiąca widzów. Nasi łódzcy gospodarze ani chwili nie zastanawiali się, czy organizować Memoriał. Powiedzieli tylko, że znają doskonale imprezę i biorą ją. Podpisaliśmy już stosowne umowy – dodał Jerzy Mróz.

Sześć uczestniczących drużyn Memoriału zostało podzielonych na dwie grupy. W jednej znalazły się Polska A, Hiszpania i Chiny, w drugiej Polska B, Serbia i Włochy. Ich zwycięzcy zagrają 23 sierpnia w finale (15.00). Memoriał rozgrywany jest pod honorowym patronatem prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

Bilety będzie można kupować od 1 lipca na kupbilet.pl. Prowadzona będzie tylko sprzedaż internetowa.źródło: PZPS

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved