Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Daria Paszek w Pile

Daria Paszek w Pile

fot. archiwum

Daria Paszek uzupełniła skład PTPS Piła. Była siatkarka AZS AWF Poznań ma być inwestycją w przyszłość pilskiego zespołu. 18-letnia zawodniczka w poprzednim sezonie broniła barw AZS AWF Poznań, którego trenerem był... obecny opiekun PTPS - Wojciech Lalek.

Po spadku i rozwiązaniu zespołu akademiczek, podążyła ostatecznie śladem swojego byłego szkoleniowca. Pochodząca z Krotoszyna atakująca, wcześniej była zawodniczką kaliskich Winiar.

W mojej ocenie to znakomity ruch transferowy – mówi Lalek . – Daria to jeden z większych talentów i spora inwestycja na przyszłość. W tym sezonie może jeszcze nie będzie często w meczowej "dwunastce", ale trenować ma z pierwszym zespołem. Na parkiecie występować będzie głównie w drużynie rezerw Andrzeja Zapaśnika – wyjaśnia trener PTPS.

W składzie pilanek nie będzie już na pewno Katarzyny Wellny . Pojawi się natomiast… Katarzyna Konieczna . To jednak ta sama zawodniczka, która w sobotę zmieniła stan cywilny i nazwisko. Wiele też wskazuje na to, że trener Lalek nie będzie miał oficjalnego asystenta. – Trochę już za późno na szukanie – mówi pilski szkoleniowiec. W sztabie szkoleniowym ma go mocno wspierać Piotr Matela . Do tej pory był odpowiedzialny za statystyki. – To były siatkarz i zna warsztat – ocenia opiekun PTPS.źródło: wielkopolskisport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved