Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Bartosz Kurek: W naszych głowach będzie czysta kartka

Bartosz Kurek: W naszych głowach będzie czysta kartka

fot. archiwum

Bartosz Kurek z ogromnym szacunkiem wypowiedział się o grze Brazylijczyków, zwracając jednak uwagę na inny etap w rozwoju obu zespołów. Zawodnik jednocześnie podkreślił, że odmłodzona kadra Polski nie jest zespołem rozpamiętującym porażki, ale walczącym zawsze o zwycięstwo.

Kto Twoim zdaniem jest liderem tego zespołu, kto staje się liderem? Wokół kogo chcecie budować oś zespołu? Od niedawna gracie razem, na pewno jeszcze trochę czasu minie, nim okrzepniecie jako team…

Myślę, że lidera nie można wykreować słowem, po prostu wybrać go. To boisko go wybiera. Na razie, to prawda, jeszcze mamy z tym problem. Skład praktycznie cały czas się zmienia, a to też nie służy takiemu kreowaniu bycia zespołu. Myślę, że to właśnie widać w takich momentach jak końcówki, gdzie Brazylijczycy nas przewyższają pod tym względem. Mają zawodnika, do którego mogą posłać w ciemno piłkę i wiedzą że on zrobi z nią coś dobrego.

Brazylijczycy udzielili dziś wam srogiej lekcji siatkówki w trzecim secie. Czy powrót Giby miał Twoim zdaniem na to wpływ?Nie stawiałbym tutaj na Gibę jako na takiego decydującego zawodnika. Oni wszyscy to indywidualności, każdy z nich potrafi grać na fantastycznym poziomie. Jak było widać w trzecim secie, czasami dla nas nieosiągalnym. Jutro jest nowy dzień. Jutro znowu wyjdziemy na boisko. W naszych głowach będzie czysta kartka, którą będziemy starać się dobrze zapisać.

Dzisiaj odbył się swoisty chrzest bojowy łódzkiej hali… Podoba ci się ten obiekt, atmosfera?

Obiekt bardzo fajny, kibice również dopisali. Tylko nasza gra nie dopisała

Życzę jutro żeby dopisała także gra! Dziękuję za rozmowę.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved