Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > W Wieluniu szykują drużynę do ekstraklasy

W Wieluniu szykują drużynę do ekstraklasy

fot. archiwum

W czwartek późnym wieczorem szefowie Pamapolu Siatkarza Wieluń omawiali z trenerem Damianem Dacewiczem ostatnie szczegóły nowej umowy. Jednocześnie wciąż prowadzą rozmowy w sprawie ostatniego transferu.

Kompletowanie drużyny oraz przygotowania do premierowego sezonu w PlusLidze przebiegają w Wieluniu spokojnie. Nie oznacza to jednak, że działacze próżnują. – Po prostu nie chcemy stworzyć drużyny z niepewnym budżetem, w której siatkarze zarabialiby pieniądze, ale wirtualnie – tłumaczy Adam Dąbrowny , wiceprezes klubu.

W czwartek doszło do długo oczekiwanego spotkania z Damianem Dacewiczem w sprawie przedłużenia wygasającego z końcem czerwca kontraktu. – Jadę dziś wieczorem do Wielunia i liczę na to, że spotkanie zakończy się podpisaniem kontraktu. Dopóki tak się jednak nie stanie, będę dmuchał na zimne – mówił w czwartek po południu Dacewicz. Ale do przedłużenia umowy dojdzie najprawdopodobniej dopiero we wtorek. Wszystkie szczegóły zostały już dawno ustalone, jednak sprawdzić muszą je jeszcze prawnicy szkoleniowca. – Brakuje tylko podpisów – zapewniają obaj – Dąbrowny i Dacewicz.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved