Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Muzyka, taniec, ogień, SIATKÓWKA – I Parada Ligi Światowej

Muzyka, taniec, ogień, SIATKÓWKA – I Parada Ligi Światowej

fot. archiwum

Po raz pierwszy w polskiej historii udziału w siatkarskiej Lidze Światowej mecze Polaków poprzedzą Parady Ligi Światowej. Premiera będzie mieć miejsce w Łodzi, w sobotę 27 czerwca br. Następnego dnia powtórka. Start Parad o godz. 13.00.

Kolumna Parady wyruszać będzie z centrum Manufaktura i przebiegać ulicami Drewnowską, Zachodnią, Północną, Nowowiejską, Plac Wolności, Piotrkowską, Piłsudskiego, Mickiewicza, a zakończy się w okolicach nowej hali sportowej, w której o 16.30 rozpoczynać się będą mecze Polska – Brazylia.

Na dwóch specjalnie przygotowanych platformach samochodowych będzie prezentowany niezwykle atrakcyjny program artystyczno-rozrywkowy. Grupa Salshall Ortodox grać i tańczyć będzie w rytmach brazylijskich, kapela góralska Tekla Klebetnica grać będzie skocznie i z „przytupem". Muzycznej całości dopełni 50. osobowa strażacka orkiestra dęta z Uniejowa w repertuarze marszowym.

To jednak nie wszystkie atrakcje, które w sobotę i niedzielę czekają mieszkańców Łodzi oraz gości z Polski i zagranicy. W trakcie Parady swe niezwykłe umiejętności zaprezentują „Czarodzieje ognia", czyli grupa Lumen, wspierana przez sztab specjalnych animatorek i animatorów. Będą orszaki motocyklowe, pojazdów zabytkowych i ratowników TOPR.Warto także posiadać minimalną wiedzę siatkarską, bowiem w trakcie Parad odbywać się będą liczne konkursy, w których nagrodami będą cenne siatkarskie pamiątki i bezpłatne wejściówki na mecze Polska – Brazylia.

Zwieńczenie Parad nastąpi na scenie przy nowej hali. Tam też zagra między innymi zespół Colorado Band.

Scena żyć będzie też podczas meczu, gdyż osoby, które nie zdołają nabyć biletu, będą mogły śledzić jego przebieg na telebimie i brać udział w licznych konkursach z cennymi nagrodami.

Parady są również elementem promocji jesiennych Mistrzostw Europy Kobiet w Piłce Siatkowej, które w Łodzi trwać będą od 25 września do 4 października br.

Patronami Parad Ligi Światowej są Polski Związek Piłki Siatkowej i Polkomtel S.A., operator Sieci Plus – Główny Sponsor Polskiej Siatkówki, a organizatorem firma Music Sport Promotion, wspierana przez Performance Marketing Group.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne, Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved