Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Łukasz Kadziewicz nie zagra w Jastrzębskim Węglu

Łukasz Kadziewicz nie zagra w Jastrzębskim Węglu

fot. archiwum

Dziś rano siatkarski świat obiegła wiadomość o tym, jakoby podawane jakiś czas temu informacje o podpisaniu przez Kadziewicza kontraktu z Lokomotivem Biełgorod były nieprawdziwe. Andrzej Grzyb dementuje te plotki.

Popularny "Kadziu" w ostatniej chwili miał się rozmyślić i zrezygnować ze złożenia autografu pod umową z Lokomotiwem. Niewykluczone, że będzie występował w PlusLidze. Zainteresowany jego pozyskaniem jest Jastrzębski Węgiel.

W tym zespole 29-letni środkowy występował już w latach 2005-2007, dwukrotnie sięgając po wicemistrzostwo Polski. Jastrzębianie na sezon 2009/2010 szykują bardzo silny zespół, który ma spróbować zdetronizować PGE Skrę Bełchatów, a jako że Kadziewicz mistrzem Polski nigdy nie był, może przystać na propozycję klubu, który przecież doskonale zna.

Tymczasem menedżer siatkarza Andrzej Grzyb w rozmowie z serwisem Reprezentacja.net zdementował plotki o tym, jakoby polski siatkarz mógł w najbliższym sezonie zagrać w PlusLidze.Łukasz Kadziewicz podpisał kontrakt z rosyjskim Lokomotivem Biełgorod na początku czerwca i w przyszłym sezonie bronił będzie barw tego klubu – mówi Andrzej Grzyb. – Oficjalnie dementuję więc wszelkie plotki, jakie pojawiły się w kwestii jego ewentualnego przejścia do innego klubu.

źródło: reprezentacja.net, Sport, wp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved