Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > I ty kibicuj trenerowi Krzysztofowi Kowalczykowi

I ty kibicuj trenerowi Krzysztofowi Kowalczykowi

fot. archiwum

Korzystając z okazji, że w najbliższy weekend Polacy zagrają z Brazylią w Łodzi, klub Kibica AZS-u Politechniki Warszawskiej wychodzi z inicjatywą, aby sympatycy siatkówki z całej Polski mogli wesprzeć w trudnych chwilach trenera Krzysztofa Kowalczyka.

Od kilku miesięcy toczy on walkę z ciężką chorobą, przez co musiał zawiesić swoją pracę z warszawskim klubem.

Osoba Kowalczyka cieszy się uznaniem i sympatią wszystkich osób związanych z siatkówką, nie tylko za to jak prowadził siatkarzy AZS Politechniki Warszawskiej. Krzysztof Kowalczyk przez kilka lat był też asystentem w sztabie reprezentacji Polski oraz twórcą pierwszego programu statystycznego Q-Volley.

Na forach siatkarskich kibice wielokrotnie dawali wyraz wsparcia dla trenera w tym trudnym dla niego czasie. Teraz będzie okazja, aby osobiście napisać mu życzenia, które zostaną mu przekazane. W dniach 27 i 28 czerwca w łódzkiej hali zostanie udostępniony album, do którego każdy kibic będzie mógł wpisać słowa swojego wsparcia. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wpisywania się przed i po obu meczach z Brazylią.Wierzymy, że uczucie sympatii i ciepłe słowa płynące ze strony polskich kibiców dodadzą naszemu trenerowi jeszcze więcej sił i pogody ducha, niezbędnych do pokonania choroby.

Klub Kibica AZS Politechniki Warszawskiej

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved