Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Daniel Castellani: Czekam na Winiara

Daniel Castellani: Czekam na Winiara

fot. archiwum

Nowe oblicze drużyny i agresja - tak Daniel Castellani zapowiada weekendowe mecze biało-czerwonych z Brazylią w Łodzi. Reprezentacja Polski zaczęła tegoroczną Ligę Światową od dwóch porażek z "Canarinhos", którzy pozwolili nam ugrać tylko seta.

Wtedy graliśmy pierwszy raz, to nie była jeszcze nasza siatkówka – tłumaczy argentyński trener. – Teraz chcemy pokazać inną twarz, dodać grze agresji. Najbardziej cieszy mnie, że niemal z dnia na dzień widzę postępy chłopaków .

Na razie trener kadry nie skorzysta z największych gwiazd drużyny, które dostały dłuższe urlopy. Jedni – jak Michał Winiarski – trenują indywidualnie, inni – jak Mariusz Wlazł y – przechodzą rehabilitację.

Z Mariuszem postępujemy ostrożnie, badamy jego kolano tydzień po tygodniu, nie chcemy nic przyspieszać. Wciąż nie wykluczam, że weźmie udział w kwalifikacjach mistrzostw świata – mówi Castellani. – Winiar przechodzi osobny program kuracji kręgosłupa, sporo pracuje na basenie. Powinien być gotowy do normalnych treningów za dwa tygodnie. 

źródło: Super Express

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved