Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Siatkarze w Spale szykują się na Brazylijczyków

Siatkarze w Spale szykują się na Brazylijczyków

fot. archiwum

Po powrocie z Ameryki Południowej reprezentacja Polski siatkarzy rozpocznie dziś w Spale przygotowania do dwóch meczów przeciwko Brazylii. Już wczoraj do ulubionego przez zawodników ośrodka dotarli ci, którzy podczas Ligi Światowej dostali wolne.

Zwycięstwami w Wenezueli ta ekipa wygrała nam wszystkim lepsze dni w Spale – mówi kapitan reprezentacji Piotr Gruszka , który do ekipy trenującej w Polsce dołączył już wczoraj, zaraz po badaniach w Warszawie. – Zdrowotnie wszystko jest w porządku, jestem gotowy do gry. Nie wiem jeszcze na jaką pozycję jestem przewidziany, ale nie ma to dla mnie znaczenia. Reprezentacji pomogę wszędzie, gdzie będzie widział mnie Daniel Castellani.

Argentyńczyk spotka się dziś w Spale nie tylko z Gruszką, Pawłem Zagumnym , Michałem Winiarskim czy Danielem Plińskim , ale także z Mariuszem Wlazłym , który jeszcze w poniedziałek był na ostatnich zabiegach we Wrocławiu. Wiele wskazuje na to, że pierwszy atakujący reprezentacji nie zdoła się wyleczyć na mecze kwalifikacji mundialu, a to z kolei sprawia, że Gruszka może być przymierzany do pozycji atakującego. (..)

Inną pozycją, poza atakującym, która pozostawia wiele znaków zapytania, jest rozegranie. Skazywany na rolę zmiennika Grzegorz Łomacz wygrał początek rywalizacji z Pawłem Woickim , ale tu jeszcze wszystko jest otwarte. Do dyspozycji Daniela Castellaniego będzie także Paweł Zagumny.
*więcej w „Przeglądzie Sportowym"

 

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved