Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Jenny Barazza w Asystelu Novara

Jenny Barazza w Asystelu Novara

fot. archiwum

Po długim oczekiwaniu na ruchy transferowe, działaczom Asystelu Novara udało się pozyskać środkową reprezentacji Włoch - Jenny Barazzę. Jest ona pierwszą nową siatkarką w szeregach wicemistrzyń Włoch.

Jenny Barazza przez ostatnie sześć sezonów reprezentowała barwy Foppapedretti Bergamo, z którym  w ostatnich rozgrywkach zdobyła brązowy medal mistrzostw Włoch.

Barazza to bardzo utytułowana zawodniczka. W długoletniej karierze zdobyła m.in Puchar Świata, pięć razy sięgała po mistrzostwo Europy, a z Fopą udało jej się wywalczyć Puchar i Superpuchar Włoch.

O pozyskaniu zawodniczku pozytywnie wypowiada się prezes Asystelu Massimo De Stefano : – Jenny, to zawodniczka bardzo silna zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Bardzo zależało nam, na jej transferze do naszego klubu. Myślę, że umowa, jaką zawarliśmy jest korzystna dla obu stron, ponieważ mamy wspólne cele. Nie trzeba wielu słów, by przestawić Barazzę, bo jest ona bardzo dobrze znana w siatkarskim światku. Chciałbym, by Asystel w przyszłym sezonie był zespołem mocniejszym niż w minionym i jestem przekonany, że pozyskanie Barazzy w tym pomoże.źródło: asystelvolley.com, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved