Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Drugi turniej Grand Prix Opolszczyzny

Drugi turniej Grand Prix Opolszczyzny

fot. archiwum

Drugi turniej cyklu Grand Prix Opolszczyzny w siatkówce plażowej, który odbył się w Kędzierzynie-Koźlu, należał do gospodarzy. Z sześciu miejsc na podium aż cztery zajęli właśnie mieszkańcy Kędzierzyna - Koźla.

W rywalizacji mężczyzn gospodarze byli bardzo niegościnni i zajęli wszystkie miejsca na podium. Najlepsi ostatecznie okazali się Dominik Broj i Dominik Pilichowski , którzy w finale pokonali parę Miłosz Majka/Dariusz Tkaczuk . Z kolei na trzeciej pozycji znaleźli się Piotr Kwaśniewski i Dariusz Baradziej.

Wśród kobiet zwyciężył z kolei duet opolsko-trzebnicki Marta Jonak/Małgorzata Ślęzak , który wyprzedził opolanki Joannę Moćko i Joannę Jurczyk . Na podium nie zabrakło jednak także reprezentantek gospodarzy, bowiem trzecią pozycję zajęły kędzierzynianki Aleksandra Golec i Joanna Lizner .

W drugich zawodach GP Opolszczyzny, podobnie jak w pierwszych w Suchym Borze, wystartowało siedem par żeńskich i dziesięć męskich. – Uczestników jest co prawda mniej, niż bywało kiedyś, ale za to poziom rywalizacji jest znacznie wyższy. Mecze są też bardziej wyrównane i praktycznie każdy, kto bierze udział w zawodach, ma szanse na końcowy sukces – komentował dyrektor cyklu Józef Gliński.źródło: Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved