Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Centrostal bez dużych zmian

Centrostal bez dużych zmian

fot. archiwum

Mieszanka rutyny z młodością - tak będzie wyglądał bydgoski zespół w nadchodzącym sezonie. Działacze skompletowali skład. - Zespół ma walczyć o czwórkę - deklaruje Waldemar Sagan, menedżer zespołu i wiceprezes KS Pałac.

W poprzednim sezonie zajęliśmy czwarte miejsce. Byliśmy zadowoleni z wyniku i postawy zespołu. Dlatego nie było sensu dokonywać rewolucji. Osobna sprawa, że i tak ograniczały nas finanse – mówi Waldemar Sagan.

W Centrostalu zajdą więc kosmetyczne zmiany. Zrezygnowano z usług słabo spisującej się Tatiany Hardzejewej. Z kolei Monika Naczk wypożyczona zostanie do Trefla Gdynia (beniaminek I ligi).

Zależy mi na regularnych występach – tłumaczy 22-letnia środkowa i dodaje: – Jeszcze przez dwa sezony mam ważną umowę z Centrostalem. Za rok wrócę do Bydgoszczy.Nigdzie nie wybiera się natomiast Ewa Kowalkowska. Wychowanka Pałacu i ikona bydgoskiej siatkówki zadeklarowała chęć dalszej gry.

Do zespołu seniorek dołączą młode siatkarki: Agata Skiba, Patrycja Polak i Sylwia Pelc. Ta pierwsza grała dotychczas w II-ligowym Pałacu. Z kolei Polak i Pelc reprezentowały SMS Sosnowiec. Wszystkie lecą w lipcu do Meksyku na mistrzostwa świata juniorek.

3 sierpnia Centrostal rozpocznie przygotowania do sezonu. PlusLiga Kobiet wystartuje 24 października.

Autorem tekstu jest Krzysztof Wypijewski

 

źródło: Express Bydgoski

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved