Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Piknik Jokera Świecie

Piknik Jokera Świecie

fot. archiwum

W środę wszystkie siatkarki MUKS „Joker" Świecie spotkały się na pikniku integracyjnym i oficjalnie zakończyły sezon 2008/2009. Tradycyjnie piknik odbył się w Ośrodku Wczasowym w Decznie. Miniony sezon dla Jokera był wyjątkowy.

Oprócz zawodniczek ze wszystkich grup wiekowych Jokera na zakończenie przybyli zaproszeni goście: rodzice, władze samorządowe, przedstawiciele firm i instytucji wspierających klub.

Miniony sezon dla Jokera był wyjątkowy. Po pierwsze jubileuszowy, bo piąty. Po drugie klub po raz pierwszy w historii miał drużyny w każdej kategorii wiekowej. Największy sukces odniosły seniorki, które awansowały do II ligi. W młodzieżowych kategoriach wyniki były uboższe niż w poprzednim sezonie. Kadetki Jokera, jako wicemistrz województwa awansowały do ćwierćfinału mistrzostw Polski, ale w nim, z powodu kłopotów kadrowych, nic nie zwojowały. Po raz pierwszy w historii Joker słabo wypadł w młodziczkach. Podopieczne Krzysztofa Kułakowskiego, w debiucie w tej kategorii, otrzymały lekcję siatkówki od drużyn z Bydgoszczy, Mogilna, Torunia.

Tradycyjnie Joker odnosił sukcesy w minisiatkówce. Największymi są medale mistrzostw województwa „Kinder+Sport” i awans „dwójki” do finału mistrzostw Polski w Zabrzu, który odbędzie się we wrześniu. Na ten turniej nadal mają szansę dwie inne drużyny Jokera, które awansu szukać będą w turnieju barażowym.Podczas środowego pikniku najmłodsze siatkarki otrzymały nagrody. Zarząd klubu wręczył pamiątki władzy samorządowej, sponsorom. W programie imprezy nie zabrakło turnieju siatkówki plażowej oraz grilla.

źródło: pomorska.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet, rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved