Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Licytacja koszulki Giby

Licytacja koszulki Giby

fot. archiwum

Giba, znany jest nie tylko z doskonałej gry. Polskim kibicom mógł pokazać się również jako człowiek o szlachetnym sercu. Jutro, tj 20 czerwca rozpocznie się licytacja jego koszulki treningowej, a dochód z niej zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

W marcu, w trakcie swojej krótkiej wizyty w Polsce, Brazylijczyk wziął udział w akcji organizowanej przez Fundację Herosi. Wykonał własnoręcznie pisanki, z których dochód ze sprzedaży został przekazany na rzecz oddziału onkologicznego Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Giba spotkał się również w Łodzi z ciężko chorym chłopcem właśnie z tego oddziału.

To nie koniec pomocy Giby – siatkarz przekazał również swoją reprezentacyjną koszulkę treningową na rzecz pacjentów z tego oddziału. Jakby tego było mało, zaproponował aby z jego rąk odebrał ją zwycięzca licytacji!

Już 20 czerwca o godzinie 15:00 na portalu allegro.pl ruszy aukcja jego koszulki, a zakończy się 25 czerwca. Ceremonia przekazania koszulki będzie miała miejsce w nowej Hali w Łodzi tuż po meczu Polska – Brazylia w dniu 27 lub 28 czerwca.„Okazji do spotkania Giby i uściśnięcia jego ręki nie jest wiele, dlatego liczymy, że to dodatkowo podniesie wartość aukcji” – podsumowała Aneta Rostkowska z Fundacji Herosi.

O Fundacji Herosi, pomocy Giby oraz akcjach z siatkarzami i siatkarkami można przeczytać na stronie Fundacji Herosi – www.herosi.eu

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved