Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Młodzi siatkarze z Podkarpacia odznaczeni

Młodzi siatkarze z Podkarpacia odznaczeni

fot. archiwum

W siedzibie PWZPS młodzi siatkarze, którzy w maju wywalczyli złote medale dla Podkarpacia w OOM, odebrali z rąk prezesa związku Wiesława Radomskiego oraz trenerów Asseco Resovii, Ljubo Travicy i Andrzeja Kowala pamiątkowe puchary, albumy oraz koszulki.

32 lata czekaliśmy na to, by nasze województwo znowu zdobyło złoty medal – mówił prezes Wiesław Radomski.Wtedy w drużynie był Jerzy Wietecha, który teraz jest waszym trenerem – dodał

Wasz sukces, to bardzo ważna sprawa dla siatkówki w Resovii, dla Rzeszowa, dla promocji naszej dyscypliny. Wierzę, że nie jest to wasze ostatnie takie osiągnięcie, że jest to bodziec, który sprawi, że pójdziecie do przodu – mówił Travica.

Wszyscy liczą, że dzięki dalszej pracy, kolejnym bardzo dobrym wynikom, traficie w dalszej perspektywie do naszego pierwszego zespołu. Rzeczywiście, stoicie przed szansą, aby zaistnieć w siatkówce. Życzę wam tego – dodał Andrzej Kowal.Zespół do sukcesu w olimpiadzie poprowadził Artur Łoza, ale spora grupa zawodników w trakcie sezonu pracowała także z trenerem Wietechą, grając m.in. w drugiej lidze. – Ktoś może powiedzieć, że gra w II lidze zakończyła się porażką, bo spadliście z ligi. Ale chyba właśnie dzięki tej grze mogliście zdobyć mistrzostwo – dodał Radomski.

źródło: Gazeta Wyborcza, nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved