Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Spotkanie na szczycie PlusLigi

Spotkanie na szczycie PlusLigi

fot. archiwum

W Wieluniu rozpoczyna się spotkanie prezesów klubów siatkarskiej ekstraklasy z zarządem PlusLigi. W czasie spotkania, którego gospodarzem jest beniaminek ekstraklasy, Siatkarz Wieluń, ustalony zostanie terminarz spotkań najbliższego sezonu.

Wstępnie rozpoczęcie rozgrywek planowane jest na 10 października. Na inaugurację Jadar Radom miałby się zmierzyć z wicemistrzami, Asseco Resovią Rzeszów. Prezesi dyskutować będą o sprawach organizacyjnych. Z własnym pomysłem jedzie właściciel i prezes radomskiej drużyny, Tadeusz Kupidura.

Mam pewien wniosek dotyczący badań i opinii lekarskich – zdradza Kupidura. – Chciałbym uniknąć sytuacji takich, jak przed rokiem, gdy jeden lekarz twierdził, że Michał Chaberek nie może grać w siatkówkę, a inny lekarz wydał opinię, że może. Chciałbym, aby określono, czyja opinia lekarska jest wiążąca dla klubów.

Spotkanie w Wieluniu trwać będzie w środę i czwartek. W jego trakcie planowany jest także mecz pomiędzy drużyną władz PlusLigi i prezesów klubów, a sympatykami Siatkarza Wieluń. 

źródło: echodnia.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved