Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Abramow: Jestem absolutnie zadowolony

Paweł Abramow: Jestem absolutnie zadowolony

fot. archiwum

Była to sensacyjna wiadomość, że Paweł Abramow podpisał kontrakt z Jastrzębskim Węglem. - Sprawa kontraktu w Polsce pojawiła się niedawno, a następnie sprawy przybrały szybki obrót. Jestem absolutnie zadowolony z kontraktu - powiedział zawodnik.

Paweł Abramow powiedział, że ostatnie lata będzie bardzo mile wspominał. W Iskrze grało mu się dobrze. – Jednak mój organizm od czasu do czasu potrzebuje zmian – dodał. – Ludzie różnie odnoszą się do przeprowadzek. Do tego doszła ta polityczna, podjazdowa wojna jak obecnie jest w rosyjskiej siatkówce. Z tego tworzy się nieprzyjemna atmosfera. Dlatego postanowiłem wyjechać poza granice kraju. Tak się złożyło, że moje drogi zetknęły się z polskim klubem. Oczekiwania były podobne. Polska mi się podoba. Wiele razy byłem w tym kraju. Doskonale znam zespół. On mi się podoba. W przyszłym sezonie Jastrzębski zagra w Lidze Mistrzów. Jest dużo plusów.

Paweł Abramow ma dobrą orientację w realiach swego nowego klubu. – Grali tam m.in. dwaj Australijczycy, w składzie było kilku młodych perspektywicznych graczy – powiedział. – Nie obawiam się o warunki do życia. Prezydent klubu zapewnił mnie, że otrzymam satysfakcjonujące mnie mieszkanie. Zabieram ze sobą żonę i córkę. Nie wiem czy będą ze mną cały czas. Na pewno przez większość sezonu tak.

Więcej w serwisie plusliga.pl 

źródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved