Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Nowe zawodniczki w Białymstoku

Nowe zawodniczki w Białymstoku

fot. archiwum

Małgorzata Cieśla podpisała dwuletni kontrakt z Pronarem Zeto Astwą AZS Białystok. 23-letnia atakująca w poprzednim sezonie broniła barw MKS Dąbrowa Górnicza. Do akademiczek mają dołączyć również Alena Hendzel i Magdalena Godos.

Może nie grała tam pierwszych skrzypiec, ale jest bardzo perspektywiczną zawodniczką i w przeciągu dwóch sezonów powinna się rozwinąć – mówi Adam Cybulski, prezes białostockiego klubu, o transferze Małgorzaty Cieśli.

Mierząca 186 cm siatkarka podążyła śladem Katarzyny Wysockiej, która wcześniej także zdecydowała się zamienić Dąbrowę na Białystok. Jak na razie są to jedyne wzmocnienia akademiczek w przerwie letniej.

Jesteśmy blisko finalizacji rozmów z innymi zawodniczkami i każdy dzień może przynieść coś nowego w tych sprawach – dodaje prezes Cybulski.Wiadomo, że klub przygotował już umowy dla Aleny Hendzel i Magdaleny Godos, które muszą tylko złożyć podpisy. Podobnie ma się sprawa z nowym szkoleniowcem Alojzym Świderkiem, który wkrótce powinien pojawić się w Białymstoku.

 

źródło: poranny.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved