Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Hector Soto w Jastrzębskim Węglu?

Hector Soto w Jastrzębskim Węglu?

fot. archiwum

Sprowadzenie Pawła Abramowa to prawdopodobnie nie jedyny spektakularne wzmocnienie Jastrzębskiego Węgla. Trzeci zespół PlusLigi w sezonie 2008/2009 jest bliski podpisania kontraktu z Portorykańczykiem Hectorem Soto.

31-letni zawodnik rosyjskiego Lokomotiwu Nowosybirsk miałby grać w jastrzębskim klubie jako atakujący (może występować też na przyjęciu). Byłby to drugi zawodnik z ligi rosyjskiej, który zamienił Rosję na Polskę – pierwszy to Abramow.

Najlepiej punktujący zawodnik pamiętnych mistrzostw świata 2006, na których Polacy zdobyli srebrne medale, byłby dużym wzmocnieniem ekipy Jastrzębskiego Węgla. Być może poza nim do zespołu trafi też jeszcze jeden gracz, przyjmujący wysokiej klasy.

Tymczasem „Fakt” zastanawia się, skąd Jastrzębski Węgiel ma pieniądze na transfery, skoro Jastrzębska Spółka Węglowa ma duże problemy. Jej pracownicy w piątku nie pracują, bo na placach zalega 1,5 miliona ton niesprzedanego urobku, a na dodatek JSW przez problemy z opcjami walutowymi może odnotować straty w wysokości około 100 milionów złotych.źródło: wp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved