Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Nowy rozgrywający w BBTS

Nowy rozgrywający w BBTS

fot. archiwum

Najbliższe dni powinny przynieść kilka decyzji personalnych w pierwszoligowym BBTS Bielsko-Biała. Tymczasem kibice poznali już nazwisko jednego z dwójki rozgrywających. Do bielskiego zespołu dołączy Tomasz Walendzik.

To 22-letni zawodnik, który ostatnio występował w AZS UAM Poznań. W BBTS-ie zastąpi on Grzegorza Pająka, wciąż nie wiadomo natomiast czy w drużynie pozostanie inny rozgrywający, Maciej Kusaj. – Prowadzimy dużo rozmów i wiele powinno się wyjaśnić na dniach. Interesuje nas przede wszystkim pozycja przyjmującego, gdzie mamy największe braki kadrowe – mówi Przemysław Michalczyk, szkoleniowiec bielskich siatkarzy.

Kto zatem dołączy jeszcze do znacząco osłabionego w ostatnich tygodniach BBTS-u? – Trzeba pamiętać, że ewentualne wzmocnienia muszą być dostosowane do budżetu klubu. Uważam, że ci chłopcy, których już udało nam się pozyskać mają potencjał, są chętni do pracy i mogą stworzyć ciekawy zespół. Najbliższe dni chcemy wykorzystać na jak najlepsze rozpoznanie sytuacji na rynku – wyjaśnia Michalczyk.

 źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved