Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Daniel Castellani: Debiut tej drużyny był dobry

Daniel Castellani: Debiut tej drużyny był dobry

fot. archiwum

Niestety, Polska powraca z Brazylii z dwoma porażkami. Przedwczoraj Canarinhos pokonali naszą reprezentacją 3:1, a wczoraj nie dali nam najmniejszych szans i wygrali 3:0. Poniżej zapis z konferencji prasowej.

Michał Bąkiewicz: (kapitan reprezentacji Polski): „Zagraliśmy zdecydowanie gorzej, niż w poprzednim meczu. W pierwszych dwóch setach zrobiliśmy więcej błędów, niż w ostatnim. Niestety, Brazylia również grała jeszcze lepiej w tej partii, lepiej od nas i w konsekwencji to oni wygrali to spotkanie.”

Murilo Endres: (kapitan reprezentacji Brazylii): „Zagraliśmy dziś cna całkowitym luzie. Zagrywaliśmy lepiej, niż w sobotę i myślę, że byliśmy bardziej wydajni. Nasz trener zrobił kilka bardzo dobrych zmian, ale również my utrzymaliśmy dobry poziom naszej gry.”

Daniel Castellani: (trener reprezentacji Polski): „Kiedy Polska grała dzoś nieregularnie, Brazylia zagrała jeszcze lepiej. Musimy wciąż ulepszać nasze umiejętności, a to jest możliwe jedynie przez ciężki trening. Ta drużyna jest młoda i myślę, że jej debiut był dobry.”Bernardo Rezende: (trener reprezentacji Brazylii): „Zagraliśmy dzisiaj lepieuj, ponieważ drużyna była spokojniejsza, niż wczoraj. Mieliśmy dziś o wiele więćcej udanych akcji, niż w pierwszym meczu, ale musimy wciąż trenować, aby jeszcze bardziej polepszyć naszą grę.”

źródło: FIVB, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved