Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > turnieje światowe > LE, gr A: Hiszpanie po raz drugi

LE, gr A: Hiszpanie po raz drugi

fot. archiwum

Swoje drugie zwycięstwo nad Turkami odnieśli wczoraj Hiszpanie. Ponownie przyczyniła się do tego znakomita postawa atakujących z Półwyspu Iberyjskiego, a w szczególności Ibana Pereza.

Pierwsza odsłona wyraźnie należały do drużyny gospodarzy, która nie pozostawiła swym rywalom żadnych złudzeń. Hiszpanie przeważali bowiem niemal we wszystkich elementach siatkarskiego rzemiosła, czego dowodem jest ich wybrana do 15.

Od pierwszego gwizdka seta drugiego inicjatywę przejęli reprezentanci Turcji. Ich rywalom nie udało się powtórzyć sukcesu z poprzedniej partii, dzięki czemu podopieczni Fausto Polidoriego doprowadzili do wyrównania wyniku meczu.

Kolejne dwa sety ponownie należały do Hiszpanów. Duża w tym zasługa wspomnianego wcześniej Ibana Pereza, na którego skuteczne ataki nie udało się znaleźć recepty w szeregach przeciwnika. Owocem tego były zwycięstwa gospodarzy 25:20 i 25:19.Hiszpania – Turcja 3:1
(25:15, 22:25, 25:20, 25:19)


Składy zespołów:

Hiszpania: Perez(27), Rodriguez H.(3), Falasca(4), GarcÍa-torres(7), Rodriguez C. (7), Parres(1), Valido(L) oraz Lobato, Salas(6), Noda(10)
Turcja: Keskin(5), Öner(9), GÖk(9), DÜnge(11), Cayir(9), Elgaz(12), Sahin(L) oraz Aksoy(1), Kidoglu

Zobacz również:

Wyniki i tabela grupy A Ligi Europejskiej

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved