Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Kolejna edycja turnieju Rosetex Cup na Mazurach

Kolejna edycja turnieju Rosetex Cup na Mazurach

fot. archiwum

Już 4 lipca wystartuje kolejna edycja Rosetex Cup. Do tej pory turniej cieszył się sporym zainteresowaniem. Na Mazury przyjeżdżały pary nie tylko z Warmii i Mazur, ale również z całej Polski. Turniej organizowany jest przez firmę RESPORT z Mrągowa.

Rosetex Cup to turniej amatorski siatkówki plażowej, w którym wystąpić może każdy chętny. Składa się z cyklu pięciu konkursów, a na końcu zwycięzcy grają w wielkim finale. W tym roku do organizacji turnieju wytypowane zostały Mikołajki, Ryn, Ełk, Giżycko i Olecko. Wielki finał odbędzie się tradycyjnie już w Mrągowie.

Poziom turnieju z roku na rok jest coraz większy – mówi Waldemar Cybul, organizator turnieju. – Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą spróbować swoich sił w turnieju siatkówki plażowej. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – zachęca.

To jednak nie koniec atrakcji. Po finale w Mrągowie w miejskim amfiteatrze odbędzie się koncert zespołu Pectus. Każdy zawodnik, który weźmie udział w turnieju ma zapewnioną wejściówkę na imprezę.

Szczegółowe informacje, regulamin oraz karty startowe można znaleźć na stronie turnieju: www.rosetexcup.pl.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved