Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Woicki nie miał szans z Redwitzem

Woicki nie miał szans z Redwitzem

fot. archiwum

Paweł Woicki ma w edycji Ligi Światowej 2009, na zmianę z Grzegorzem Łomaczem, prowadzić grę reprezentacji Polski. W kadrze narodowej dostanie więc swoją szansę, w klubie jej nie otrzymał. Trener Resovii Rzeszów skazał go na sezon na ławce rezerwowych.

Woicki odszedł z Resovii po zaledwie roku gry w tym zespole. Kibice rzeszowskiego klubu byli z tego powodu wściekli. Mówiono, że przestraszył się rywalizacji z Brazylijczykiem Rafaelem Redwitzem, ale on miał nawet nie otrzymać szansy na udowodnienie, że jest od swojego konkurenta do miejsca w wyjściowej szóstce lepszy.

Ten zawodnik wcale nie musi być ode mnie lepszy. Ale trener Ljubo Travica bardzo jasno postawił sprawę: jestem drugim rozgrywającym – mówi „Przeglądowi Sportowemu” Woicki.

To zdecydowało o moim odejściu, bo u tego szkoleniowca nie ma rywalizacji. Czekał mnie sezon na ławce. Przenosiny do Bydgoszczy były bardzo przemyślaną decyzją przeze mnie i całą moją rodzinę – dodaje rozgrywający reprezentacji Polski.Wcześniej chciałem związać swoje życie z Rzeszowem, bo ostatni rok był dla nas magiczny. No cóż, szkoda, ale ja muszę grać, żeby dostać szansę występów w biało-czerwonych barwach. To najważniejsze – przedstawia sytuację były już zawodnik Resovii.

źródło: wp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved