Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Ljubo Travica będzie szkolił trenerów

Ljubo Travica będzie szkolił trenerów

fot. archiwum

W poniedziałek i wtorek, w przyszłym tygodniu - w CTiR w Kielnarowej - odbędzie się konferencja trenerska, którą prowadzić będzie m.in. trener Asseco Resovii Ljubo Travica. Organizatorem jest Podkarpacki Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej.

Udział w szkoleniu weźmie ponad 50 szkoleniowców, głównie z regionu podkarpackiego. Tematyką będzie gra blokiem. – To początek konferencji tematycznych, które chcemy dalej organizować – mówi Artur Łoza, przewodniczący Wydziału Szkolenia PWZPS.

Swoją wiedzą i doświadczeniem z trenerami dzielić się będą Ljubo Travica oraz Edward Sroka i Artur Łoza. Odbędzie się również prelekcja ze sportowego tapingu w rehabilitacji zawodników oraz pokaz treningu funkcjonalnego, który dopiero wchodzi do siatkówki.

Trenerzy podkarpackich zespołów zapoznają się również ze zmianami w przepisach gry, które wchodzą w życie od września, a także wezmą udział w podsumowaniu i zakończeniu sezonu 2008/09.Zespoły, które osiągnęły najlepsze wyniki sportowe w minionym sezonie otrzymają puchary i nagrody.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved