Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Słomka i Sobczak wygrywają nocny turniej w Burzeninie

Słomka i Sobczak wygrywają nocny turniej w Burzeninie

fot. archiwum

W dniu 11.06 2009 roku odbył się w Burzeninie VII Ogólnopolski Turniej Siatkówki Plażowej „NOCĄ” pod patronatem PZPS. W eliminacjach wystartowało 50 zespołów niemal z całej Polski, co jest rekordem imprezy.

Wystartowało 50 par z wielu miejscowości z terenu całej Polski (Łódź, Rząśnia, Łask, Pabianice, Sulejów, Wrocław, Skierniewice, Warszawa, Olsztyn, Rzeczyca, Bełchatów, Września, Opole, Gołdap-508 km, Kalisz, Turek, Sieradz).

Po zakończeniu eliminacji do turnieju głównego awansowało 16 par. Turniej rozgrywany był systemem brazylijskim (do 2 przegranych). Po rozegraniu 30 meczów wyłoniono zwycięską parę – Sebastian Sobczak i Damian Słomka z Przysuchy. Drugie miejsce zajęła para sieradzko-łódzka Jakub Chojecki i Sebastian Lisiecki, trzecie wrocławianie – Michał Karauda i Roman Andrys, a tuż za podium znaleźli się Michał Dzierwa i Radosław Szymczak.

Rozegrano także turniej dla kobiet pierwsze miejsce zajęła para z Poznania Patrycja Wyrwa i Paulina Gorwa, drugie para z Łodzi Agnieszka Cyrańska i Karolina Rogala, a na najniższym stopniu podium uplasowały się Katarzyna Kociołek i Blanka Lipowska z Łasku.Turniej zakończył się o godzinie 3.50. Zwycięzcy mieli przywilej zgaszenia światła na boiskach.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved