Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Masny najlepszym rozgrywającym PlusLigi

Masny najlepszym rozgrywającym PlusLigi

fot. archiwum

W sondzie „Przeglądu Sportowego” Michal Masny, kapitan reprezentacji Słowacji i zawodnik ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, został wybrany najlepszym rozgrywającym PlusLigi mężczyzn w sezonie 2008/2009.

To jest bardzo miłe wyróżnienie, zwłaszcza w tak silnej lidze jak polska. Wyjechałem z Czech, żeby grać w mocniejszej lidze. W Polsce zaczynałem od zera, nie byłem znany, chciałem sprawdzić czy jestem w stanie osiągnąć tyle samo, co w Czechach. Częściowo mi się to udało – powiedział sam zainteresowany Michal Masny.

Reprezentant Słowacji, który zmaga się obecnie z kontuzją łokcia, dodaje: – Brakuje mi jeszcze Pucharu Polski i opaski kapitana, aby osiągnąć to samo co w lidze czeskiej. To moje marzenie, do którego będę dążyć.

W sondzie trenerów, ekspertów i dziennikarzy najlepszym zawodnikiem PlusLigi został wybrany Stephane Antiga, przyjmujący PGE Skry Bełchatów. Drugie miejsce zajął kolega Masnego z Kędzierzyna, Czech Jakub Nowotny. Natomiast na trzeciej pozycji uplasował się zeszłoroczny zwycięzca Mariusz Wlazły.źródło: inf. własna, svf.sk

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved