Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > W Wieluniu radzi PlusLiga

W Wieluniu radzi PlusLiga

fot. archiwum

Na 17 i 18 czerwca zaplanowano w Wieluniu spotkanie zarządu oraz prezesów klubów startujących w PlusLidze. - Będziemy ustalać między innymi nowy regulamin rozgrywek - informuje Adam Dąbrowny, wiceprezes zarządu Pamapolu-Siatkarz Wieluń.

Wstępnie wiadomo, że pierwsza kolejka powinna być rozegrana 10 października.

17 czerwca w hali wieluńskiej rozegrany zostanie niecodzienny mecz piłki siatkowej. Prezesi klubów PlusLigi spotkają się z reprezentacją działaczy oraz sympatyków Pamapolu.

Tymczasem w Wieluniu trwają gorączkowe przygotowania do historycznego sezonu. Przybędzie miejsc siedzących w hali. Magistrat, który jest właścicielem obiektu przy ul. Częstochowskiej, zbiera oferty firm mogących zamontować dodatkowe trybuny. Po ich montażu ma być w hali około 1300 miejsc siedzących. Obecnie jest 600. W środę ruszają także zapisy na karnety. Jak mówi Adam Dąbrowny, zainteresowanie fanów kartami wstępu jest duże. Radzimy się więc pospieszyć. Karnet na mecze pucharowe oraz ligowe rozgrywane w wieluńskiej hali będzie kosztował 300 złotych.Siatkarze wieluńscy są tymczasem na urlopach. Treningi wznawiają 1 sierpnia. Drużyna ma wyjechać na dwa obozy. Za wyniki zespołu nadal odpowiadać będą Damian Dacewicz i Robert Majtyka.

źródło: Dziennik Łódzki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved