Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Zmiany w Remagum MOSiR Mysłowice

Zmiany w Remagum MOSiR Mysłowice

fot. archiwum

Spore zmiany szykują się od nowego sezonu w drużynie Remagum MOSiR Mysłowice. Przesunięcia obejmą zarówno skład zawodniczek jak i sztab szkoleniowy, z którym żegna się Sebastian Michalak, trener zespołu.

Najważniejsza zmiana zajdzie na stanowisku głównego szkoleniowca. Dotychczasowego trenera – Sebastiana Michalaka – zastąpi drugi trener zespołu, Stanisław Guzak. Trener Michalak wraz ze swoją żoną Żanetą, trenerką II-ligowego zespołu MOSiRu, robią roczną przerwę w trenowaniu swoich drużyn. –Dla mnie był to 12 sezon w którym łączyłem obowiązki kierownika d/s młodzieżowych sekcji sportowych i imprez masowych z prowadzeniem młodzieżowych grup oraz trenowaniem pierwszej drużyny. W związku z tak napiętym planem zajęć czasu wolnego pozostawało naprawdę niewiele. Ani ja, ani Żaneta absolutnie nie obrażamy się na siatkówkę. Zapewniam, że w każdym momencie będę pomagał i załatwiał wszystkie kwestie organizacyjne, natomiast chcę być zwolniony z części popołudniowych zajęć, czyli codziennych treningów oraz kilkudniowych wyjazdów w związku z ligowymi meczami– podkreślił były szkoleniowiec mysłowickiej drużyny.

Zmiany obejmą także skład personalny zespołu. Wciąż toczą się rozmowy na temat ewentualnych transferów do drużyny ze Śląska. Na razie nowymi nabytkami MOSiRu są siostry-bliźniaczki Katarzyna i Magdalena Wawrzyniak, które przyszły z SSK Calisia Kalisz. Niebawem okaże się również kto jeszcze dołączy do zespołu. Klub poszukuje jeszcze przyjmującej i środkowej.

Wiadomo, że w następnym sezonie nie zagra Monika Pielecka, która jest w ciąży i przechodzi na urlop macierzyński. Niepewny jest również los Anny Gawron oraz Natalii Staniuchy, które otrzymały propozycję z innych klubów i nie zdecydowały się jeszcze czy pozostaną w klubie z Mysłowic.źródło: inf. własna, mws.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved