Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Ślepsk odmłodnieje

Ślepsk odmłodnieje

fot. archiwum

Młodzi zawodnicy zasilą zespół Ślepska Augustów (jeszcze używamy starej nazwy). W piątek kontrakt z beniaminkiem I ligi podpisze przyjmujący Marek Wawrzyniak z AZS-u Olsztyn. Niemal pewne jest także pozyskanie atakującego Bartosza Krzyśka z MDK Warszawa, który ostatnio występował w Ósemce Siedlce.

Obu siatkarzy łączy młody wiek: Marek Wawrzyniak, który zaliczył już mecze w ekstraklasie, ma 22 lata, Bartosz Krzysiek – 19. Obaj dysponują bardzo dobrymi warunkami fizycznymi. Marek mierzy 195, a Bartosz aż 206 centymetrów.

W ostatnich tygodniach działacze Ślepska poważnie myśleli nad hitem transferowym, jakim byłoby pozyskanie Wojciecha Winnika z Trefla Gdańsk, który ma za sobą wiele występów w ekstraklasie. Nie licząc samych umiejętności leworęcznego Winnika, siatkarz pochodzi z Suwałk, gdzie przenosi się zespół. Na przeszkodzie prawdopodobnie staną jednak żądania finansowe zawodnika.

Do Krzyśka i Wawrzyniaka może za to dołączyć 19-letni przyjmujący Delic-Polu Częstochowa Wojciech Dziurkowski (191 cm).Podczas sparingowego meczu z zespołem z Litwy zrobił na mnie pozytywne wrażenie. On bardzo chce u nas grać, teraz pozostaje kwestia porozumienia się z Delic-Polem w sprawie opłaty za wypożyczenie, na razie podyktowana cena jest bowiem za wysoka. Podobała mi się również gra środkowego z Litwy, jednak z różnych względów to mało prawdopodobny transfer – mówi trener Ślepska Adam Aleksandrowicz.

źródło: Gazeta Współczesna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved