Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > nasze drużyny > Nowi zawodnicy w AZS UWM Olsztyn

Nowi zawodnicy w AZS UWM Olsztyn

fot. archiwum

Zarząd klubu AZS UWM Olsztyn poinformował dziś o nowych nabytkach w drużynie z Warmii i Mazur. Od nowego sezonu 2009/2010 barwy akademickiego klubu reprezentować będą Dawid Gunia oraz Tomasz Tomczyk.

Tomasz Tomczyk jest dwudziestotrzyletnim przyjmującym. Karierę sportową rozpoczął w MOS-ie Będzin, z którym zdobył tytuł mistrza Polski juniorów. Na rozgrywki ligowe 2007/2008 wypożyczony został do BBTS-u Bielsko – Biała, występującego na zapleczu Plusligi.

Dawid Gunia jest zawodnikiem występującym na środku bloku. W sezonie 2007/2008 występował w szeregach Resovii Rzeszów. Do AZS UWM Olsztyn trafił z AZS Częstochowa.

Obaj zawodnicy mają wzmocnić drużynę z Olsztyna w rozgrywkach 2009/2010. Kontrakt z klubem ostatnio przedłużył Tomasz Józefacki oraz Krzysztof Andrzejewski. Szeregi akademików opuścił natomiast Wojciech Grzyb, Grzegorz Szymański, Olli Kunnari oraz Paweł Zagumny. Władze klubu informują również o wypożyczeniu Marka Wawrzyniaka oraz o rozwiązaniu kontraktu za porozumieniem stron z Łukaszem Szablewskim.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
nasze drużyny, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved