Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > turnieje światowe > Nadszedł czas zemsty Hiszpanek

Nadszedł czas zemsty Hiszpanek

fot. archiwum

Hiszpanki spotkają się z reprezentacją Serbii w czwartej kolejce Ligi Europejskiej Kobiet. Dwa spotkania zostaną rozegrane w ten weekend w Murcji, w niecały tydzień po bolesnych porażkach jakie poniosły na Bałkanach.

Zespół Gido Vermeulena będzie próbował pokonać Serbki, które okazały się zbyt silne dla Hiszpanek w dwóch meczach w zeszłym tygodniu w Nis.

 

Serbia pokazała swoją wyższość pokonując dwukrotnie Hiszpanię 3:0. Pomimo nieznacznej poprawy w drugim meczu Hiszpanki, nie były w stanie zneutralizować skutecznego wykonywania zadań przez serbski zespół, zwłaszcza Jelena Nikolic, zmieniła się w koszmar dla hiszpańskiej obrony. –Serbia jest jedną z najlepszych drużyn na świecie, więc byłoby zrozumiałe, jeśli przegramy ale ostatecznie mój zespół chce zagrać na wysokim poziomie– powiedział Vermeulen. Duch zespołu nie został zmniejszony, bez względu na dwie porażki. Niemniej jednak, hiszpańskie zawodniczki są przekonane o pozytywnym wyniku w nadchodzących spotkaniach. Jestem pewna, że możemy grać na lepszym poziomie niż to, co zrobiliśmy w Serbii. Myślę, że możemy sprostać i wywalczyć więcej niż w ostatnio. Serbia nie jest daleko od nas – powiedziała środkowa Amaranta Fernandez.źródło: cev.lu, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved