Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Delegat CEV zachwycony Rzeszowem

Delegat CEV zachwycony Rzeszowem

fot. archiwum

Czech Ivan Iro wizytował halę Podpromie i bazę hotelową w Rzeszowiew związku ze startem siatkarzy Asseco Resovii w Lidze Mistrzów. Delegat CEV był zadowolony ze stanu rzeszowskiej hali oraz z samego miasta.

Czech Ivan Iro, który w związku ze startem siatkarzy Asseco Resovii w Lidze Mistrzów, z ramienia Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej (CEV) wizytował halę Podpromie i bazę hotelową w Rzeszowie, był zachwycony halą i miastem.

Gość nie miał także najmniejszych uwag pod adresem hoteli. – Rzeszów jest piękny, hala świetna. Możecie z powodzeniem organizować najważniejsze siatkarskie imprezy – podsumował swoją misję Czech.

W rzeszowskim klubie trwają przygotowania do startu miejscowej drużyny w PlusLidze i Lidze Mistrzów. Załatwiane są także kwestie socjalno – bytowe oraz formalności wizowe pod kątem przyjazdu nowych zawodników. W przyszłym tygodniu w Rzeszowie spodziewany jest białoruski przyjmujący Aleh Akhrem. Na początku lipca przyjedzie brazylijski rozgrywający Rafael Redwitz.Tymczasem Paweł Woicki, reprezentacyjny rozgrywający, który przez ostatni sezon grał w Asseco Resovii podpisał oficjalnie kontrakt na grę w Delekcie Bydgoszcz. Rzeszowski klub i zawodnik rozwiązali kontrakt za porozumieniem stron. Delecta zakończyła kompletowanie składu na sezon 2009/2010. Dzięki dokonanym transferom bydgoski zespół stał się jednym z pretendentów do walki o medale.

źródło: Dziennik Nowiny

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved