Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Anita Chojnacka: Chcę, żeby to był sezon udany

Anita Chojnacka: Chcę, żeby to był sezon udany

fot. archiwum

Zawodniczka z Piły w ubiegłym sezonie reprezentowała barwy Calisii. W nowym będzie występować w Stali Mielec. - Nie było problemów, żeby dojść do porozumienia - przyznaje w rozmowie ze Strefą Siatkówki Anita Chojnacka.

Dlaczego zdecydowałaś się na grę w Stali Mielec?

Rozmowa z prezesem Grzanką była bardzo sympatyczna i nie było problemów, żeby dojść do porozumienia. Po rozmowach z dziewczynami, które wypowiadały się pozytywnie o tym klubie, nie miałam żadnych wątpliwości na podpisanie umowy z Mielcem. Poza tym będę mogła kontynuować moje studia, na które przenoszę się do Rzeszowa. Zależy mi na tym, aby je w końcu skończyć .

Miałaś uzgodnione warunki kontraktu z klubem z Piły, jednak do podpisania umowy nie doszło, dlaczego?Prawdą jest, że chciałam wrócić do Piły, ponieważ to jest moje miasto i tutaj czuję się najlepiej. Tak jak pan wie, warunki kontraktu były uzgodnione i zaakceptowane przez wiceprezesa klubu. Następnego dnia miałam podpisać kontrakt, jednak po kilku godzinach otrzymałam telefon, że coś się zmieniło i zaproponowano mi warunki, na które nie mogłam się zgodzić. Nie zostałam potraktowana poważnie…

Jakie cele stawiasz sobie grając w Stali Mielec?

Chciałabym, żeby to był sezon udany. Żebyśmy stworzyły w zespole fajną atmosferę, a wtedy to zaprocentuje dobrą grą i wynikami podczas sezonu. Zależmy mi również, aby jak najwięcej pomóc mojej drużynie i rozwijać swoje umiejętności .

W Calisii na początku sezonu występowałaś na pozycji atakującej, później zostałaś przesunięta na przyjęcie. Na jakiej pozycji czujesz się lepiej?

Dopiero w Kaliszu doszłam do tego, że to na pozycji przyjmującej czuję się dużo lepiej. Podczas rozmowy z trenerem dowiedziałam się, że to właśnie na tą pozycję jestem przewidywana, co mnie bardzo cieszy .

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved