Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Wielkie emocje siatkarskie już w piątek w Ostrołęce

Wielkie emocje siatkarskie już w piątek w Ostrołęce

fot. archiwum

Już w piątek w Ostrołęce rozegrany zostanie już IV Memoriał im. Arkadiusza Gołasia. Następnie do miasta zawita reprezentacja Polski B aby rozegrać towarzyskie spotkania z kadrą Maroka i przygotować się do zbliżającej się uniwersjady.

W tym roku w memoriale udział wezmą zespoły z najsilniejszych ośrodków siatkarskich z całej Polski. Swój przyjazd do Ostrołęki potwierdziły już tak zespoły jak m.in. MKS MOS Sosnowiec, Kadra Województwa Pomorskiego (I i II zespół), MOS Wola Warszawa, UKS Iskra Volley Zielona, UKS Tempo Olsztyn, UKS Oczko Białystok, Metro Warszawa, STPS Skarżysko Kamienna, UKS Piątka Turek, UMKS FPP Mikro Ełk, Kadra Województwa Łódzkiego. Do rywalizacja na ostrołęckich parkietach przystąpią także dwa ostrołęckie zespoły UKS Olimp. Pierwszy z nich poprowadzi trener Renisław Dmochowski, a drugi szkoleniowiec Lucjan Łomacz.

 

Na duży sukces i miejsce w ścisłej czołówce swoich drużyn, jednak nie liczą. – Do turnieju zostały zgłoszone reprezentacje województw i drużyny, które grały w finałach mistrzostw Polski i zajmowały w nich czołowe miejsca. Ciężko na pewno będzie walczyć o czołowe lokaty – mówią zgodnie trenerzy młodych ostrołęckich siatkarzy. 

Zawody zostaną przeprowadzone w dniach 12-14 czerwca i wszystkie mecze turniejowe mają zostać rozegrane na hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Traugutta.

źródło: Tygodnik Ostrołęcki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved