Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > W Rzeszowie ceny bez zmian

W Rzeszowie ceny bez zmian

fot. archiwum

Pod koniec lipca ruszy internetowa sprzedaż karnetów na mecze Asseco Resovii Rzeszów w PlusLidze sezonu 2009/2010. Prawo pierwokupu, zgodnie z zapowiedziami, posiadać będą właściciele karnetów z ubiegłego sezonu.

Kibice zyskają także kilka ciekawych udogodnień w systemie rezerwacji i dystrybucji. Karnety będą obowiązywały wyłącznie na rozgrywki PlusLigi, zaś na mecze Ligi Mistrzów będą sprzedawane bilety.

Cena karnetów na mecze PlusLigi nie ulegnie zmianie i będzie taka jak w minionym sezonie, cena biletów zaś na Ligę Mistrzów będzie ustalona po losowaniu w Wiedniu (26.06.2009). Dystrybucja karnetów odbywać się będzie w ramach przedsprzedaży (lipiec) oraz sprzedaży normalnej (sierpień).

Posiadacze karnetów z ubiegłego sezonu będą mieli prawo pierwokupu swojego miejsca na następny sezon. Zasada ta będzie dotyczyła zarówno karnetu, jak i biletów na mecze Ligi Mistrzów. Weryfikacja będzie następowała na podstawie numeru karnetu i miejsca. Przedsprzedaż rozpocznie się pod koniec lipca i trwać będzie przez dwa tygodnie. Po upływie tego czasu miejsca, które nie zostaną zarezerwowane, można będzie rezerwować w ramach sprzedaży normalnej, która rozpocznie się w drugiej połowie sierpnia.Posiadacze karnetów na sezon 2009/2010 oprócz prawa pierwokupu biletu na swoje miejsce zapłacą za bilety na Ligę Mistrzów jak za mecze ligowe. Ceny biletów na te rozgrywki dla pozostałych kibiców będą ustalone w lipcu, gdy będą znani rywale (w fazie grupowej trzy mecze w Rzeszowie).

źródło: Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved