Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Spotkanie w Energetyku Jaworzno

Spotkanie w Energetyku Jaworzno

fot. archiwum

W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie zarządu klubu MCKiS PKE Energetyk Jaworzno z siatkarzami. Po ostatnim treningu na którym zawodnicy rozegrali mecz piłki nożnej, poznaliśmy siatkarzy, którzy pozostają w klubie na kolejny sezon. Wizją trenera Wiktora Kreboka i całego zarządu, jest znaczna poprawa gry i walka o najwyższe cele w 1. lidze.

Z czwórki drużyn, które po sezonie 2008/2009 znalazły się w strefie spadkowej, tylko Energetycy, wyszli zwycięską ręką z dalszej rywalizacji. Ostatnie kilka miesięcy pracy szkoleniowej trenera Kreboka, przyniosło zamierzony efekt. Jednak nie wszyscy zawodnicy udanie zaprezentowali się w minionym sezonie. Czas na zmiany. Pewni miejsca w drużynie są: Krzysztof Antosik, Michał Skrzypiński, Daniel Wilk, Jakub Kaźmierski, Piotr Deszcz, Marek Nowak i Paweł Adamajtis.

 

Mirosław Ciołczyk (Zastępca dyrektora MCKiS):Za nami bardzo ciężki sezon. Zawodnicy naszego klubu w ciągu tych kilku miesięcy przysporzyli kibicom wielu wspaniałych chwil, były jednak i te gorzkie. Byliśmy o krok od spadku. Dopiero przyjście trenera Wiktora Kreboka spowodowało, że drużyna zaczeła grać na dobrym poziomie. Trener i zawodnicy wykonali dużo ciężkiej pracy i w decydujących momentach wznieśli się na wyżyny swoich sportowych umiejętności. Chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom oraz kibicom, którzy byli z nami do końca. Przed nami nowy sezon i nowe cele.źródło: mckis.jaw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved