Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Walawender: To dla mnie sportowy awans

Katarzyna Walawender: To dla mnie sportowy awans

fot. archiwum

Katarzyna Walawender, która nie przedłużyła kontraktu z Pronarem Zeto Astwa AZS Białystok, w sezonie 2009/2010 zagra w MKS-ie Dąbrowa Górnicza. Z kolei z tego klubu do AZS-u prawdopodobnie przyjdzie Małgorzata Cieśla.

Myślałam o grze w I lidze, jednak gdy pojawiła się oferta z Dąbrowy Górniczej, długo się nie zastanawiałam – mówi „Współczesnej” Walawender. – MKS znalazł się w Lidze Mistrzyń, poza tym jeszcze kilka lat temu nawet nie marzyłam o występach u boku Magdaleny Śliwy. Ona prowadzi grę w sposób, który mi najbardziej odpowiada. Myślę, że przejście do Dąbrowy to dla mnie sportowy awans.

Działacze Pronaru Zeto Astwa AZS, mimo wyjazdu Walawender, wierzyli, że zdołają jeszcze namówić ją do zmiany zdania. Teraz pozostaje szukać zastępczyń. Blisko finalizacji rozmów z klubem jest rezerwowa atakująca Dąbrowy Górniczej Małgorzata Cieśla, a także jedna z przyjmujących zawodniczek z ekstraklasy. Jej nazwiska włodarze nie zdradzają. Prawdopodobnie nie pojawiało się ono do tej pory w ogłaszanych przez media listach zainteresowań prezesów białostockiego klubu.

źródło: Gazeta Współczesna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved