Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Jakub Jarosz: Przy tacie staram się grać jeszcze lepiej

Jakub Jarosz: Przy tacie staram się grać jeszcze lepiej

fot. archiwum

Polska zwyciężyła wczoraj w Miliczu z Egiptem. Drużynę trenera Castellaniego do zwycięstwa poprowadził Jakub Jarosz, któremu na trybunach kibicował ojciec, były reprezentant Polski i trzykrotny wicemistrz Europy, Maciej Jarosz.

Po pierwsze, powiedz proszę, jak gra się pod okiem taty?

 

Jakub Jarosz: Na pewno jest to jakaś dodatkowa presja, kiedy przyjeżdża na mecz, jednak myślę, że czasami mobilizuje mnie to jeszcze bardziej i staram się grać jeszcze lepiej, choć wiadomo, różnie to bywa, ale myślę, że generalnie wychodzi mi to na dobre.



 

A jak rywalizacja z Marcelem Gromadowskim? Jak oceniasz swoje szanse na występy w podstawowej szóstce reprezentacji Polski?

 

Marcel to na pewno bardzo dobry zawodnik, wyniósł już troszeczkę doświadczenia z różnych zagranicznych parkietów. No cóż, rywalizacja jest i staramy się dawać z siebie wszystko, a kto będzie grał, o tym zdecyduje trener.

 

Najpierw Kędzierzyn, później Bełchatów, teraz ponownie zawitasz do Zaksy. Jak myślisz, czego spodziewają się po tobie w klubie i jakie są twoje nadzieje na ten najbliższy sezon?

 

No tak, wracam teraz do Kędzierzyna, zostaję wypożyczony do klubu gdzie grałem dwa lata i szczerze mówiąc cieszę się bardzo, że mam taką możliwość być w tym zespole. Kędzierzyn pokazał w tym sezonie bardzo fajny charakter, poza tym podoba mi się praca z trenerem Stelmachem, z którym mam okazję trenować w kadrze, natomiast o celach jak na razie wolałbym się nie wypowiadać.

 

*Rozmawiała Sylwia Kuś

*Więcej w serwisie przegladligowy.com

źródło: przegladligowy.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved