Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Aleksiej Werbow dogadał się z Zenitem

Aleksiej Werbow dogadał się z Zenitem

fot. archiwum

Libero reprezentacji Rosji Aleksiej Werbow potwierdził w telefonicznej rozmowie z jednym z portali internetowych, że porozumiał się z zespołem mistrza Rosji Zenitem Kazań. Dodał, że złożenie podpisu jest już tylko formalnością.

Kontrakt nie został jeszcze podpisany, ale jego warunki zostały przez obie strony potwierdzone w telefonicznej rozmowie – powiedział Aleksiej Werbow. – Obecnie opracowywane są różne papierkowe drobiazgi. Jestem na zgrupowaniu kadry w Anapie i z nikim nie mogę się spotkać. Kontrakt zostanie podpisany na rok. Rozmowy z Kazaniem prowadzi mój agent.

 

Aleksiej Werbow karierę rozpoczynał w zespole MGFSO Moskwa. Grał także w siatkówkę plażową. W parze z Antonem Kulikovskim w 2001 roku zdobyli brązowy medal MŚ, a dwa lata później mistrzostwo Europy do lat 23. Na halowych Mistrzostwach Świata w 2006 w Japonii został uznany najlepszym libero. 

Werbow ma na swoim koncie m.in. brązowy medal Igrzysk Olimpijskich (2008), srebrny medal Mistrzostw Europy (2007) i srebrny medal Ligi Europejskiej (2004).

źródło: inf. własna, plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved