Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Żaliński i Perłowski na konsultacjach we Włoszech

Żaliński i Perłowski na konsultacjach we Włoszech

fot. archiwum

Wykorzystując wolne, większość zawodników już wyjechała na urlopy, część spędza czas z najbliższymi. Nie brak jednak i takich, którzy muszą zadbać o zdrowie.

Tak dzieje się np. w przypadku Wojciecha Żalińskiego, który w sobotnie południe udał się w podróż do Włoch, gdzie poddać ma się konsultacji lekarskiej.

 

Atakujący Jadaru Radom już w trakcie sezonu miał kłopoty z barkiem. Występy w lidze przeplatał z wizytami w gabinetach lekarskich. – Teoretycznie nie wygląda to już źle. Trudno jednak powiedzieć jak będę się czuł w sierpniu, gdy nadejdą mocniejsze treningi. Stąd moja decyzja o wyjeździe do Włoch– informuje portal SportRadom.pl Wojciech Żaliński. Okazuje się, że siatkarz Jadaru na Półwysep Apeniński uda się wspólnie z Łukaszem Perłowskim, środkowym bloku klubu Asseco Resovia Rzeszów. – „Perła” zmaga się z podobnym problemem. Stąd postanowiliśmy połączyć siły – żartuje Wojciech Żaliński. Siatkarz zdradza, klinika do której się udają, cieszy się bardzo dobrą renomą. – Z pomocy tamtejszych lekarzy przed kilkoma miesiącami korzystał Sebastian Pęcherz. „Seba” doznał kontuzji barku. Wydawało się, że operacja jest nieunikniona. Tymczasem wszystko zakończyło się bez ingerencji chirurga – podkreśla Wojciech Żaliński.źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved