Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Organika przetestuje Joannę Frąckowiak

Organika przetestuje Joannę Frąckowiak

fot. archiwum

- Prawnicy uzgodnili wszystkie warunki umowy o współpracy z nowym sponsorem, ale podpisanie dokumentów nastąpi we wtorek - powiedział Marcin Chudzik, menedżer Organiki Budowlanych.

W piątek zespół beniaminka PlusLigi Kobiet uczestniczył w imprezie promocyjnej w SP 38 przy ul. Krochmalnej 21. Podopieczne trenerów Wiesława Popika i Jacka Pasińskiego spotkały się z młodzieżą, ale pokazały się także na boisku. Drużyna będzie trenować do 19 czerwca, a później nastąpi przerwa. Przygotowania do sezonu rozpoczną się 27 lipca.

 

Pewne jest, że dołączą wówczas do zespołu środkowa Dominika Koczorowska z AZS Białystok i atakująca Katarzyna Zaroślińska ze Stali Mielec, które już podpisały kontrakty. W poniedziałek z łodziankami trenować będzie 23-letnia Joanna Frąckowiak (przyjmująca, 185 cm wzrostu). Wychowanka UKS Szamotulanin, a później zawodniczka Centrostalu Bydgoszcz, AZS AWF Poznań i Farmutilu Piła w ostatnich miesiącach leczyła kontuzję. Wcześniej jednak występowała w reprezentacji Polski trenera Marco Bonitty i była bliska wyjazdu na olimpiadę do Pekinu. 

Jesteśmy bliscy podpisania kontraktu z olimpijką z Pekinu Joanną Kaczor – mówi Chudzik.

 

Wciąż nie określiła swojej przyszłości w drużynie Małgorzata Niemczyk, choć przychodzi na treningi i często bierze udział w zajęciach.

 

W dniu inauguracji rozgrywek, 25 października, kiedy drużyna Organiki Budowlanych spotka się w historycznym meczu z mistrzem Polski Muszynianką, Małgorzata Niemczyk obchodzić będzie „okrągłą” rocznicę urodzin. Trudno sobie wyobrazić, żeby nie wystąpiła w takim spotkaniu. Łódzki klub chciałby rozegrać to spotkanie w nowej hali Arena Łódź. Tej idei przychylny są zarówno Urząd Miasta Łodzi, jaki i telewizja Polsat.

źródło: Dziennik Łódzki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved