Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Łukasz Kadziewicz w barwach Lokomotiwu Biełgorod

Łukasz Kadziewicz w barwach Lokomotiwu Biełgorod

fot. archiwum

Jak podają rosyjskie media, Łukasz Kadziewicz, środkowy Trefla Gdańsk podpisał roczny kontrakt z Lokomotivem Biełgorod. Sezon 2009/2010 polski środkowy rozegra zatem u tegorocznych zdobywców Pucharu CEV.

Łukasz Kadziewicz podpisał roczny kontrakt z zespołem Lokomotivem Biełgorod. Nie jest to pierwsze spotkanie polskiego środkowego z ligą rosyjską. W sezonie 2004/2005 Łukasz Kadziewicz reprezentował barwy Gazpromu. Następne dwa sezony rozegrał w Jastrzębiu, skąd przeniósł się do włoskiego Sparklingu Milano. Do Lokomotivu Biełgorod przenosi się wprost z gdańskiego Trefla.

 

Łukasz Kadziewicz chce się rozwijać, doskonalić swoje umiejętności. Ważne jest, aby grał w ambitnym klubie w silnej lidze” – tłumaczy menadżer zawodnika Andrzej Grzyb – „Włoskich klubów nie braliśmy pod uwagę. Łukasz ma złe doświadczenia. W 2008r. występował w Sparklingu Milano. Klub nadal jest mu winien dużo pieniędzy. Ponadto, liga rosyjska jest jedną z najsilniejszych na świecie. Drużyna z Biełgorodu nie boi się wielkich wyzwań, stawia sobie wysokie cele. Podjęcie współpracy z Lokomotivem Biełgorod jest najlepszym rozwiązaniem dla Łukasza Kadziewicza. 

źródło: allsportinfo.ru, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved