Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Liktoras i Przedpełski w Alei Gwiazd

Liktoras i Przedpełski w Alei Gwiazd

fot. archiwum

Siatkarka Maria Liktoras i prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Mirosław Przedpełski odcisnęli swoje dłonie na pamiątkowych tablicach podczas VI edycji Alei Gwiazd.

Tegorocznej edycji imprezy towarzyszyło hasło „Dziękujemy polskim kibicom”. Pomysłodawca Alei Maciej Jarosz podkreślił, że kibice zawsze wspierają reprezentację, zarówno podczas sukcesów jak i porażek, dlatego jego zdaniem zasługują na podziękowanie.

 

Oprócz tablic poświęconych Liktoras i Przedpełskiemu odsłonięto także odciski dłoni Katarzyny Skowrońskiej-Dolaty, Marioli Zenik, Mariusza Wlazłego i Pawła Zagumnego, którzy jednak nie pojawili się na uroczystości. – Jest to święto siatkówki i przygotowane zostało dla kibiców, dlatego ci, którzy zostali nominowani powinni tu być – ocenił Jarosz. 

Odsłaniając swoją tablicę Przedpełski przyznał, że oprócz radości czuje także wielką odpowiedzialność, a „takie wyróżnienie zobowiązuje do jeszcze większej pracy na rzecz polskiej siatkówki”

 

Dla mnie to wielki zaszczyt, że znalazłam się wśród takich gwiazd – dodała Liktoras, która w Miliczu pojawiła się ze swoim dzieckiem.

 

Podczas poprzednich edycji imprezy swoje odciski dłoni złożyły największe gwiazdy w historii polskiej siatkówki m.in. Ryszard Bosek, Włodzimierz Sadalski, Małgorzata Glinka i Dorota Świeniewicz. Pośmiertnie zostały odsłonięte tablice Huberta Wagnera i Wiesława Gawłowskiego.

źródło: onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved