Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Rusza turniej z cyklu Grand Prix Polski w Kędzierzynie-Koźlu

Rusza turniej z cyklu Grand Prix Polski w Kędzierzynie-Koźlu

fot. archiwum

W ciągu najbliższych trzech dni - 5-7 czerwca - w Kędzierzynie-Koźlu odbędzie się turniej w ramach cyklu Grand Prix Polski w siatkówce plażowej mężczyzn. Najlepsi specjaliści od tej dyscypliny, rywalizować będą o punkty rankingowe, a także o pulę nagród wynoszącą 15 tysięcy złotych.

Eliminacje rozpoczną się w piątek o godz. 9.00 na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego „Azotor”. Na czterech boiskach rywalizować będzie 28 par, w tym dwie czeskie.

 

Z numerem pierwszym rozstawieni zostali wielokrotni medaliści mistrzostw Polski – Dominik Witczak i Damian Lisecki, którzy reprezentować będą sekcję MOSiR ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. W barwach gospodarzy występować będą ponadto – Patryk Fogel i Marcin Kantor oraz dwie pary juniorów – Damian Pilichowski i Dominik Broj oraz Dawid Bułkowski i Adam Parcej. 

Osiem najlepszych duetów z eliminacji w sobotę dołączy do ośmiu rozstawionych par w turnieju głównym. Z kolei finałowe pojedynki rozegrane zostaną w niedzielę. Początek rywalizacji codziennie od godz. 9.00.

 

Wstęp dla kibiców, na teren ośrodka przy ul. Mostowej, jest bezpłatny.

 

* Autorem tekstu jest Grzegorz Łabaj (Gazeta Lokalna).

źródło: Gazeta Lokalna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved