Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga: Dwa kontrakty (ale nikt nowy) w Farcie Kielce

I liga: Dwa kontrakty (ale nikt nowy) w Farcie Kielce

fot. archiwum

Fart Kielce w minionym sezonie do samego końca walczył o przepustki do I ligi. Udało się dopiero w ostatnim podejściu, w turnieju barażowym. Zaraz po awansie zaczęły pojawiać się też informacje o wzmocnieniach planowanych przez kielecki klub.

Michał Jaszewski (TS BBTS Bielsko-Biała), Łukasz Kruk (Trefl Gdańsk), Rafał Matusiak (Pronar Parkiet Hajnówka), Piotr Łuka (Resovia Rzeszów), Rafał Jarząbski (Orzeł Międzyrzecz), Marcin Kudłacik (GTPS Gorzów Wlkp.), Bartosz Węgrzyn (Avia Świdnik) i Zbigniew Żurek (Avia Świdnik)… Jeżeli uwzględnić, że mówimy o beniaminku I ligi, to listę zawodników których pozyskaniem zainteresowany jest kielecki klub, można uznać za budzącą szacunek.

 

Tymczasem jednak ciągle cicho o finalizowaniu rozmów choćby z niektórymi z wyżej wymienionych zawodników. Co więcej, gdy w prasie pojawiła się informacja o pomyślnym zakończeniu rozmów z Michałem Jaszewskim, sam zawodnik zdementował taką informację na łamach Strefy Siatkówki. 

Dzisiejszy dzień przyniósł pomyślne wieści dla kibiców Farta. Michał Kozłowski i Tomasz Drzyzga zdecydowali się pozostać w drużynie w jej debiutanckim sezonie w I lidze. Kapitan Farta, 24-letni rozgrywający – Michał Kozłowski – podpisał z klubem kontrakt na dwa lata. Jednocześnie roczny kontrakt podpisał w Kielcach jego rówieśnik grający na pozycji przyjmującego – Tomasz Drzyzga. Poinformowano także, że Fart rozstał się z trzecim swoim rozgrywającym – młodym Leonardem Tietiańcem.

 

Ciekawe, którzy z wyżej wymienionych zawodników ostatecznie trafią do kadry kieleckiego zespołu na przyszły sezon?

źródło: gazeta.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-06-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved